KONST / Litografier / Färglitografi 17004076
nr 1700 4076
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 201/250, Ristorante. Färglitografi, bildmått: 55x38 cm, yttermått inklusive ram: 74x55 cm
Kondition: skadad ram
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 12 maj 2025
kl 18:19:22
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.800 kr
6
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
6
2.400 kr